Chcąc kupić nową pościel, często zastanawiamy się, gdzie to zrobić. Czy w sklepie stacjonarnym, czy w Internecie. A jeśli w sklepie stacjonarnym, to w którym, czy w sieciówkach w marketach, czy lepiej poszukać lokalnego polskiego producenta. Zapewne każde z tych rozwiązań znajdzie zwolenników i przeciwników. Jednak my skupimy się dziś na zakupie pościeli od sprawdzonego polskiego producenta.

Przesłanek za zakupem pościeli, kołdry, poduszki, czy prześcieradła prosto od polskiego producenta jest kilka. Poza względami „patriotycznymi” – kupując w polskiej firmie, wspierasz lokalny biznes, dajesz pracę wielu ludziom, a wszystkie podatki od tego produktu zostają w naszym kraju i napędzają naszą gospodarkę.

Następnym powodem przemawiającym za zakupem pościeli i kołder z polskiej produkcji jest fakt, że polskie, a szerzej europejskie firmy produkujące materiały pościelowe spełniają wszelkie normy obowiązujące w Unii Europejskiej. Dotyczy to zarówno jakości użytych materiałów jak i humanitarnego traktowania pracowników zajmujących się produkcją i szyciem kołder i pościeli.

Zakup pościeli, kołder, poduszek prześcieradeł z polskiej fabryki pomimo z reguły wyższej jakości końcowego wyrobu nie muszą być droższe od podobnych wyrobów z dalekiego wschodu. U nas ścieżka od producenta do konsumenta jest często skrócona do minimum. Brak pośredników sprawia, że płacisz za produkt najwyższej jakości tyle co za chińskie wyroby nie zawsze dobrej jakości. Zamiast płacić pośrednikom, płacisz za towar o wyższej jakości.

Często producenci pościeli, kołder, poduszek, prześcieradeł i innych wyrobów tego typu, prowadzą sprzedaż i wysyłkę swoich wyrobów prosto ze swoich magazynów do domu odbiorcy. Takim przykładem może być znana od około 40 lat firma KORMEZ działająca od początku swojego istnienie w tym samym miejscu, w Mławie na północnym Mazowszu. Firma ta od dziesięcioleci prowadzi produkcję i sprzedaż swoich wyrobów najpierw za pośrednictwem swojego sklepu w Mławie, poprzez zaprzyjaźnione sklepy, a od kilku lat także za pośrednictwem własnego sklepu internetowego https//kormez.pl.

Firma Kormez jest uznanym producentem wyrobów pościelowych na lokalnym rynku. Przez wieloletnią działalność na tym rynku wyrobiła sobie markę i uznanie klientów, którzy chętnie wracają po kolejne zakupy. Teraz odbiorcy z całej Polski mają możliwość zakupu pościeli i kołder, poduszek i prześcieradeł marki Kormez za pośrednictwem ich sklepu internetowego.

Tym co przemawia za zakupem od tego polskiego producenta jest wysoka jakość gotowego wyrobu i bardzo atrakcyjne ceny. Zakupu można dokonać bez wychodzenia z domu za pośrednictwem sklepu internetowego, gdzie obecnie obowiązuje darmowa wysyłka. Fachowa i doświadczona obsługa sklepu chętnie doradzi i pomoże w wyborze najlepszego produktu.

Komentarze

  • Ania
    Odpowiedz

    Rzeczywiście kołdry i inne rzeczy sprzedawane przez firmę Kormez są wysokiej jakości, a ceny bardzo dobre. Do tej pory kupowałam w ich sklepie w Mławie, jest tam duży wybór i zawsze doradzą. Dopiero z tego artykułu dowiedziałam się, że sprzedają też przez internet. Na pewno skorzystam, bo do Mławy mam ponad 30 km i wygodniej będzie mi kupić przez internet, tym bardziej, że wysyłają za darmo.
    Szczerze polecam ich produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.